AKF

Bulut ve Altyapı

Uygulama barındırma, ağ ve son kullanıcı ortamlarını modernleştirmeleri için kuruluşlara yardım ediyoruz.

Lock-in Olmadan Bulut Teknolojisini Kullanmak ve Teknoloji Altyapınızı Modernize Etmek İstiyorsunuz

Ama bunu yaparken, kaynaklarınızı akıllıca kullanmak ve aynı zamanda güvende hissetmek istiyorsunuz.

Bugün tüm Dünya’da, binlerce CIO ve yönetici, altyapıları hakkında sizinle aynı sorulara cevap arıyor: “İşletmem için gerçek bir dönüşüm sağlıyor muyum?” “İşin ihtiyaçlarını karşılıyor muyuz” “Olabildiğimiz kadar verimli miyiz?”

Kuruluşların BT Altyapılarını barındırma modernizasyonu (hibrit bulut ve veri merkezi ortak konumlandırma gibi), otomasyon ve süreç düzeneği, yetenek ve yetenek geliştirme ve yeni nesil kaynak kullanımı yoluyla dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

Ne Sunuyoruz?

Alt Yapı Yeteneklerinizi Ölçerek Fırsatları Ortaya Çıkarıyoruz

30 yıllık IT tecrübesine dayanarak gelişirdiğimiz yöntemimizle, işletmenizin alt yapı yeteneklerinin şu anki durumunu ortaya çıkarıyoruz. Böylece maliyet, üretkenlik, kalite, işletim modeli ve çeviklik açısından size en uygun çözümleri tanımlayabiliyoruz. Önünüze gelen fırsatların, stratejiniz ve girişimleriniz açısından önceliklendirilmesine ve uygulanmasına yardımcı oluyoruz.

Buluttan Gerçek Değer Elde Etmenizi Sağlıyoruz

Bulut benimseme, yalnızca maliyeti düşürmekle ilgili değildir; gerçek değeri, artan iş çevikliği, esneklik, geliştirici üretkenliği ve bulut hizmeti sağlayıcılarının üst düzey hizmetlerine erişimden gelir. Bu anlayışla, uçtan uca bulut dönüşümlerini teşvik ederek kuruluşların bulutun tam potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyoruz. Bir platform ve mimari seçmek, bir işletim modeli uygulamak, bulut ve güvenlik yetenekleri oluşturmak, dahili kaynaklara koçluk etmek ve eğitmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz ve onların tam değerini yakaladıklarından emin oluyoruz.

Maliyet Optimizasyonu

Altyapı alanı yıllar içinde hızlı bir inovasyon gördü. Genel bilgi işlem ve depolama maliyetleri düşüyor, çeşitli sağlayıcılar yenilikçi ürünler ve hizmetler sunuyor. Ve şirketler altyapı maliyetlerini kontrol etme konusunda her zamankinden daha fazla baskı altında. Müşterilerimizin altyapı ortamlarında maliyetleri optimize etmelerine yardımcı oluyoruz. Hesaplama, depolama, ağ, son kullanıcı ve veri merkezi gibi maliyet azaltma fırsatlarının belirlenmesine yardımcı oluyoruz.

BT Dayanıklılığını Arttırıyoruz

Yüksek bir değişim hızı, genellikle BT esnekliğinde azalmaya ve kesintilere neden olur. Ve bu da gelir kaybına, genel giderlerin artmasına, kötü müşteri deneyimine ve değişim hızında belirgin bir azalmanın sebebidir. Müşterilerimizin BT dayanıklılıklarını iyileştirmeye yönelik stratejik bir yaklaşım benimsemelerine, dijitalleşme ve çevikliğin benimsenmesini desteklemek için genel ortamlarını yükseltmelerine ve değişim hızlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Teknolojik Dönüşümünüzü Tamamlayın

İlginizi Çekti mi? Öyleyse Konuşalım

İşletmenize bağımsız ve modern bir teknolojik altyapı kurmaya hazırsanız, birlikte çalışmaya uygun olup olmadığımızı görmek için bir sonraki adımı atın.

Kurumsal teknoloji trendlerinin her hafta tarafsız bir yorumunu edinmek ister misiniz?

Raporumuza Abone Olun