AKF

Çevik Yönetim

Şirketleri Çevik (Agile) metodolojisine geçebilmeleri için araçlar, süreçler ve düşünce yapılarıyla güçlendiriyoruz.

Çevikliği benimsemek istiyorsunuz. Çünkü kurluşunuz maliyetleri düşürürken, kaliteyi arttırmak konusunda büyük baskı altında

Kurulunuşunuz şimdiye kadar hep, hız ve esneklik yerine öngörülebilirlik ve kontrole odaklandı.

Ancak biliyorsunuz ki, katı süreçler, silo halindeki esnek olmayan organizasyon yapıları ve monolitik BT sistemleri genellikle etkili değişimin önünde duruyor.

Şirketinizin gerçek anlamda tam çevik bir organizasyona hızla dönüşebilmesi için, hem yönetim yapınıza hem de BT’ye odaklanıyoruz.

Ne Sunuyoruz

Güven, Şeffaflık ve İşbirliği Kültürü

Şirketin stratejisini ve vizyonunu güçlendirmek, liderliğin iş birliğini teşvik etmek, şirketin yetenek yaklaşımını değerlendirmek, mevcut yetenek açıklarını belirlemek, kariyer yollarını geliştirmek için bir iletişim planı oluşturuyoruz.

Süreçler (OKR)

Departmanlar arası etkileşimleri teşvik ederek, şirketin genel stratejsiyle uyumlu başarı ölçütlerini belirlemek ve başarıyı ölçmek için hedefler ve anahtar sonuçlar tabloları oluşturarak katı sistemleri dönüştürmek için çalışıyoruz.

Teknolojik Dönüşümünüzü Tamamlayın

İlginizi Çekti mi? Öyleyse Konuşalım

İşletmenize bağımsız ve modern bir teknolojik altyapı kurmaya hazırsanız, birlikte çalışmaya uygun olup olmadığımızı görmek için bir sonraki adımı atın.

Kurumsal teknoloji trendlerinin her hafta tarafsız bir yorumunu edinmek ister misiniz?

Raporumuza Abone Olun