AKF

Birlikte Çalışmaya Uygun muyuz?

Hizmetlerimizin kişiselleştirilmiş ve yoğun yapısı nedeniyle, yalnızca sınırlı sayıda işletmeyle çalışabiliyoruz.

Müsaitlik Durumu

1 Mart 2022 için 1 kontenjan bulunuyor.

Bizimle İletişime Geçtiğinizde Ne olur?

1.Başvuru ve Analiz

Her zaman her şirket için uygun değiliz ve bunu size ilk söyleyen biz olacağız. Başvuru ve analiz sürecimiz ile, müşterilerimiz için başarılı bir sonucu garanti edebiliyoruz.

2. Teknolojik Durumunuzun Tespiti

Kendi geliştirdiğimiz yöntemimizle, İşletmenizin halihazırdaki teknolojik durumunun resmini çekiyoruz.

Böylece işletmenizin mevcut sorunlarını, yeteneklerini ve rakiplerini dikkate alarak, hedeflerinizi ve sizi oraya nasıl getirebileceğimizi keşfetmenize yardımcı oluyoruz. 

3. Özelleştirilmiş Strateji ve Teklif

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir teklif ve strateji sunuyoruz.

Bu, teknolojik dönüşümünüzün ilk aşamasında atacağınız belirli adımların yanı sıra, bunların ne zaman, hangi sonuçları doğuracağını da ana hatlarıyla içerecektir. Teklifimiz ayrıca ücretlerimizi ve sonraki adımlarımızı açık bir şekilde özetleyecektir

4. Eylem ve Uygulama

Her ay, net bir şekilde iletişim kurarak ve ölçülebilir fayda sağlayarak teknolojinizi ve güveninizi geliştirmek için çalışıyoruz.

Sonraki Adımı Atın

Eğer şirketinizin teknoloji alt yapısını  bağımsız bir şekilde modernize etmeye başlamak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Bir iş günü içinde size ulaşacağız. Uygun görünüyorsa, size uygun bir zamanda bir görüşme planlayacağız.

"İşletmelerin rakipleri karşısında başarılı olması için, teknolojik olarak hiçbir şekilde "Lock-in" olmaması gerekiyor. Bu artık basit bir gerçek!"

―Şenol Çolak―

Kurumsal teknoloji trendlerinin her hafta tarafsız bir yorumunu edinmek ister misiniz?

Raporumuza Abone Olun