AKF

Kurumsal Mimari ve Teknoloji

Şirketlerin, kurumsal ve BT mimarisi ve BT modernizasyonu ile ilgili zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz

Şirketinizin bir teknoloji şirketine dönüşmesi için, temel BT yeteneklerinde köklü bir değişikliğe ihtiyacı var.

Ancak bu değişim, oldukça zor. Modern teknolojiden yararlanarak eski mimariyi nasıl modernize edeceğinizi ve dijital inovasyon için doğru platformları ve mimariyi belirleyebilmeniz gerekiyor.

Bunun için, Platformları (dijital platformlar, IoT, ERP ve çekirdek sistemler dahil) tasarlamanıza, sunmanıza ve dijital kullanıma hazır mimariler (yeni mimariler veya gelişen eski BT gibi) geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

Ne Sunuyoruz?

Mimari ve BT Değerlendirmesi

Bütünsel BT teşhisimiz, tam bir dönüşüme hazırlanmak için tüm önemli BT alanlarındaki durumu belirlemeye çalışır.

Platform Dönüşümü ve Kurumsal Mimari

Şirketlerin kendilerini “platform şirketleri” olarak kurmalarına yardımcı oluyor ve onları pazarda ve endüstri ekosisteminde var etmek için çalışıyoruz.

BT Modernizasyonu ve Dönüşümü

Hedef BT mimarilerini tasarlamak, ilgili dönüşüm programını ve yol haritasını geliştirmek ve kuruluşun BT'sinin dijitale hazır olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

BT Verimliliği ve Basitleştirme

Karmaşıklığı azaltmak, maliyetleri kolaylaştırmak ve iş çevikliğini artırmak için müşterilerin teknoloji yığınlarının portföyünü ve uygulama envanterini rasyonelleştirmesine yardımcı oluyoruz. İşteki riskleri azaltırken iş değerini arttırarak, dönüşüm ve projeleri hızlandıran, dijital yatırımları optimize eden bir yaklaşıma sahibiz.

Kurumsal Mimari Yönetimi

Kurumsal mimari yönetimi konusunda, organizasyon ve kurulları, süreçleri ve yöntemleri, araçları ve eserleri kapsayan kapsamlı bir uzmanlığa sahibiz.

BT Birleşme Yönetimi

Birleşmelerin BT yönlerinin titizlikle yürütülmesini ve sinerjilerin BT aracılığıyla yakalanmasını sağlamak için endüstrilerdeki derin uzmanlığımızın yanı sıra çok sayıda araç ve başucu kitabından yararlanıyoruz.

Teknolojik Dönüşümünüzü Tamamlayın

İlginizi Çekti mi? Öyleyse Konuşalım

İşletmenize bağımsız ve modern bir teknolojik altyapı kurmaya hazırsanız, birlikte çalışmaya uygun olup olmadığımızı görmek için bir sonraki adımı atın.

Kurumsal teknoloji trendlerinin her hafta tarafsız bir yorumunu edinmek ister misiniz?

Raporumuza Abone Olun