AKF

Merhaba! 2020’de yola çıktık ve çok geçmeden Türkiye’nin her köşesinden binlerce kişinin takip ettiği güvenilir bir haber kaynağına dönüştük. Amacımız, sizlere teknolojinin hızla değişen dünyasından haberler sunmak ve bunu yaparken de tarafsız kalmak.

Biz Ne Yaparız?

Burası, teknoloji ve bilim dünyasındaki son gelişmeleri, bu gelişmelerin piyasayı ve dünyayı nasıl etkilediğini anlattığımız yer. Açık Kaynak Fikirler’de, büyük teknoloji firmalarının yanı sıra, yaşamımızı şimdiden değiştirmiş olan yenilikçi fikirleri ve projeleri keşfedeceksiniz. Tanıtım ve ürün lansmanları yerine, gerçekten etkileyici ve düşündürücü içeriklerle karşılaşacaksınız.

Sitemizin Köşeleri:

  • Teknohaber
  • Yapay Zeka
  • Siber Güvenlik
  • Kişisel Teknoloji
  • Psikoloji ve Kariyer
  • Makaleler
  • Eğitimler

Sitemizdeki içerikler ağırlıklı olarak haberlerden oluşuyor. Bunun yanı sıra, derinlemesine yazılar, samimi röportajlar ve ilginç makaleler de bulabilirsiniz. Sizlere sadece güncel bilgileri değil, aynı zamanda bulabileceğiniz en özgün bakış açılarını ve bilgileri sunmaya çalışıyoruz.

Eğitimlerimiz: Eğitim bölümümüzde, Linux, Ansible, Docker ve Scripting gibi alanlarda temel bilgiler edinebilir, kendiniz için pratik yapabilirsiniz.

Haftalık Bültenimiz: Her Cuma, haftanın önemli gelişmelerini özenle seçip, kısa özetler halinde sizlere sunuyoruz. Bu bülten, 10.000’den fazla takipçimize, yüzlerce kaynağı kendilerinin tarayıp İngilizce içerik aramak zorunda kalmadan, en önemli haberlere hızlıca ulaşmalarını sağlıyor.

Finansmanımız: Faaliyetlerimizi, reklam gelirleri ve YouTube kanalımızda yer alan ücretli eğitim videolarından elde ettiğimiz gelirlerle sürdürüyoruz. Reklam vermek ya da e-posta bültenimize sponsor olmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü fikir ve önerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bize Ulaşın: Eğer bizimle haber paylaşmak isterseniz, herhangi bir isteğiniz veya öneriniz varsa, ya da sitemizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, lütfen çekinmeden bize yazın. Buradayız çünkü siz varsınız!