Açık Kaynak Fikirler Yorum Politikası

Merhaba arkadaşlar, Açık Kaynak Fikirler’e hoş geldiniz.

Burada olduğunuz için çok memnunuz. Her hafta reklamdan bağımısız ve tarafsız olarak yazdığımız teknoloji ve iş dünyasına ait bilgiler, stratejiler, trendler ve eğilimler hakkında ne söyleyeceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

Açık Kaynak Fikirler’e katkıda bulunabilmeniz için platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buradan başlayın.

Her blog gönderisinin yorum bölümüne katkınızı eklemeden ve yazarlık için başvurmadan önce, lütfen aşağıdaki yönergeye bir göz atın.

Açıkkaynak Fikirler’de gönderiler e yorum yapmak

Sitemizde yayınlanan blog postları altında gerçekleşecek, seviyeli ve medeni bir tartışmayı memnuniyetle kabul etmekle beraber, Açık Kaynak Fikirler editör ekibi, herhangi bir açıklama yapmadan, yapılan yorumları düzenleme veya silme hakkını da saklı tutar.

Yorumunuz şöyle görünmelidir:

Yorum formunda gerçek adınızı ve e-posta adresinizi kullanın

Bir makalenin öncülüğünde genişleyen, mantıklı ve konuyla ilgili fikirler ekleyin. Yorum yapmadan önce makaleyi okuyun!

Sohbeti ileri taşıyan, komik referanslar veya şakalar yapmayın. Herhangi bir reklam içeriği göndermeyin.

Yararlı, yapıcı (etik dışı veya çirkin değil) eleştiri önerin

Yukarıdakilerin bir veya birkaçının kombinasyonu, bazı yorumlarınızın yayınlanmamasına veya silinmesine neden olabilir.

Açık Kaynak Fikirler ile iletişim kurmanızı engelleyecek bazı tutumlar(elbette kapsamlı değil, ancak fikri anlayacaksınız):

Gerçek adınızı veya e-posta adresinizi kullanmamak

Yorum formunun ad alanında anahtar kelimeler ve / veya işletme adınıın kullanılması

İçeriği okumadığınızı gösteren yorumlar

Makaledeki bilgileri yeniden yazan veya tekrarlayan ve sohbeti ileriye taşımayan yorumlar

Konu dışı kişisel veya profesyonel rantlar

Bize veya diğer ziyaretçilere yönelik tehditler

Herhangi bir iftira biçimi

Irkçılık veya müstehcenlik

Herhangi birinin telif hakkı, ticari marka vb. İhlal edilmesi

Ürün, hizmet veya en son girişiminizle ilgili tanıtımlar ve / veya geri bağlantılar

Spam’a katkıda bulunmak

Yorumunuzun Açık Kaynak Fikirler’de görünmesini istiyorsanız, topluluğumuza saygılı olun ve yayınlamadan önce düşünün.

İşte ek yorum yönergeleri:

Tüm hakları saklıdır: Herhangi bir yorum için, onu düzenleme, silme, taşıma veya spam olarak işaretleme hakkımızı saklı tutarız. Ayrıca, bu yorum politikasını ihlal eden, Açıkkaynak Fikirlere yorum yapmasını, abone olmasını veya erişmesini engelleme hakkını da saklı tutuyoruz.

Bağlantılar: Yorumunuza bir bağlantı eklemeniz gerekiyorsa, yorumunuzun gönderilmek üzere onaylanamayabileceğini lütfen unutmayın. Sohbete katkıda bulunan ilgili bağlantıların onaylanması gerekir. İşletmenizi tanıtmak, geri bağlantılar, trafik veya diğer tür kendi kendini tanıtmaya yönelik açık girişimlere izin verilmez.

Sorumluluk: Yorum göndererek katkınızın size ait olduğunu ve bunun sorumluluğunu üstlendiğinizi ve Açık Kaynak Fikirler’in tüm yayın yazarlarını ve diğer yorumculara zarar vermemeyi kabul edersiniz.

Telif hakkı: Bir yorumun herhangi birinin telif hakkıyla korunan bilgilerini ihlal ettiğine dair gerçek bir bildirim alırsak, yorum silinir ve yorumcunun gelecekte yorum göndermesi engellenebilir.

Spam: Spam olarak kabul edilen tüm yorumlar silinecek ve spam olarak işaretlenecektir. Tekrar tekrar spam gönderiyorsanız, IP adresinizin Açık Kaynak Fikirler’e erişmesi kara listeye alınabilir.

Gizlilik: Açık Kaynak Fikiler’e yorum yapmak için gerçek ve doğrulanmış bir e-posta adresi sağlamanız gerekir. Kişisel bilgilerinizi asla sitemizde yayınlamayacağız. Dolayısıyla, yorumunuzda özel bilgileri paylaşmayın. Etkilenen tarafı korumak için telefon numaralarını, e-posta adreslerini veya diğer özel veya kişisel bilgileri sileceğiz. Burası, diğer ziyaretçilerle iletişim bilgilerini paylaşabileceğiniz bir yer değil.

Yorumlarda görüşmek üzere!