AKF

23 Eylül’de Görüşürüz

Share on linkedin
Share on twitter
Share on xing
Share on telegram
Share on reddit
Share on email

Merhaba,

Açık Kaynak Fikirler’in Haftalık Kurumsal Teknoloji Raporu’na devam eden ilginiz ve onu kendi sınıfında Türkiye’nin en kaliteli içeriğe sahip popüler bültenlerinden biri haline getirmeye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Raporumuza iki haftalık bir ara vereceğiz, ama Dünyadaki kurumsal teknolojiye dair bilmeniz gerekenler ve tarafsız yorumlarımızdan oluşan haftalık raporumuz 23 Eylül’de tekrar gelen kutunuzda olacak.

Bu arada, buradan her zaman geçmiş raporlarımıza göz atabilirsiniz.

Clubhouse

Clubhouse platformuna Kenan Altun Bey’in daveti üzerine katıldım. Kendisini Clubhouse ortamı üzerinde takip etmenizi ve kendisinin katıldığı toplantılara katılmanızı şiddetle öneririm. Clubhouse için davet gerekmiyor(eskiden davet gerekiyordu) ve Apple gibi Android platformu üzerinede kolaylıkla kurabilirsiniz. 

Kenan Altun Clubhouse @kenanaltun

Şenol Çolak Clubhouse @senolcolak

Açık Kaynak Fikirler’in Kurumsal Teknoloji, BT Yönetimi, Geleceğin Teknolojileri ve OKR Çerçevesi ile ilgili yayınlanmış makalelerine de tekrar göz atmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca, Tekno Politik Kanalında her Cuma saat 18:00’de sayın Füsun Nebil ile gerçekleştirdiğimiz BİM Kulüp sohbetlerimizi de eğer henüz izlemediyseniz, aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kurumsal Teknoloji Raporu geri döndüğünde beğenebileceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız varsa, bu e-postayı iletmeyi veya LinkedIn, Twitter veya diğer sosyal ağlarda paylaşmayı düşüneceğinizi umuyoruz.

Tanıdıklarınız, en son teknoloji trendlerini ve yorumlarını gelen kutularına almak veya tarafsız içeriğimizi görmek isterlerse, www.acikkaynakfikirler.com adresinden kaydolabilirler.

23 Eylül’de tekrar görüşmek üzere,

Açık Kaynak Fikirler

Share on linkedin
Share on twitter
Share on xing
Share on telegram
Share on reddit
Share on email

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal teknoloji trendlerinin her hafta tarafsız bir yorumunu edinmek ister misiniz?

Raporumuza Abone Olun